O nas

Posiadanie jednego kota prowadzi do posiadania następnego”

Ernest Hemingway

 

Jesteśmy domową hodowlą kotów brytyjskich. Nasze koty są pełnoprawnymi członkami rodziny i dostają od nas wszystko co najlepsze.

Przygoda z kotami rozpoczęła się od zakupu we wrześniu 2013 roku kocurka „nakolankowego” z hodowli Nilfgaard*PL o imieniu Rhino. Szybko skradł nasze serca, ale czuliśmy niedosyt i po pewnym czasie uznaliśmy, ze dla Rhino przydałoby się towarzystwo. Zapadła decyzja, że będzie to koteczka wystawowo-hodowlana. Długie poszukiwania przyniosły rezultat i w czerwcu 2014 trafiła do nas Astra z hodowli Ginger Eye*PL. Ku naszej uciesze koty przypadły sobie do gustu i pięknie się zaprzyjaźniły. Okazało się, że Astra jest bardzo wylewną w uczuciach mruczącą kotką, ale tylko w kontakcie z kocurkiem Rhino. Nas nie traktuje z taką czułością jak Rhino, ale jest towarzyska i nie lubi zostawać ani na chwilę sama. W rezultacie gdy jesteśmy w domu, oba koty nie spuszczają nas z oczu i towarzyszą w wykonywaniu niemal każdej czynności. Z dużą przyjemnością obserwujemy oboje na co dzień. Obcowanie z nimi dostarcza nam dużo radości i pozytywnych emocji.

Perfect Friend*PL jest legalnie działającą hodowlą kotów brytyjskich zarejestrowaną w Ogólnopolskim Klubie Kotów i Kociarzy No Problem należącym do Polskiej Federacji Felinologicznej Felis Polonia działającej pod patronatem międzynarodowej organizacji FIFe.